April 14, 2024

Esimene asi, mida ma oma 21. sünnipäeval tegin, oli minna mängima paar kätt blackjacki, ja sellest ajast peale olen mänginud. Ma ei ole küll suur mängur, aga ma tunnen end kasiinos hästi ära. Kui sa ei tea, kust alustada, siis ma aitan sind.

Mida pead teadma enne alustamist

Oled lõpuks ometi tuiklevas ja mürarikkas kasiinos. Oled buffetis täis saanud ja sul sügeleb, et veeretada täringut ja näha, kas õnn on sinu poolel. Noh, hoia kinni, sangaroo. Sul võivad olla suured unistused jackpoti võitmisest ja pensionile jäämisest oma privaatsaarel, kuid seda ei juhtu siin. Hasartmängud on mõnus aeg ja võivad pakkuda mõnusat tuju, kui asjad teie kasuks välja kujunevad, kuid see ei ole nii, nagu see filmides välja näeb.

Majal on alati eelis: Ükskõik, millist mängu sa ka ei mängiks, maja (kasiino, kus sa mängid) on eelis. Nad ei pea võitmiseks ja raha teenimiseks lootma õnne peale, nad vajavad lihtsalt selliseid mängijaid nagu sina. Matemaatika on alati nende poolel. Teadke seda, kui lähete mängima, ja ärge kunagi eeldage, et teil on nende mängude puhul ülekaal. Kellegi suur võit käärib võrreldes tuhandete võitudega, mida maja on nõudnud.
Võitmisel on suurimaks teguriks õnn: Erinevalt majast pead sa siiski lootma õnnele, et teenida raha – enamasti. On viise, kuidas saate maja eelist teie ees veidi vähendada, mängides targalt ja pikendades seega oma mänguaega, kuid õnn on siiski teie edu suurim määravaks teguriks.

Alustage kindla rahasummaga, mille olete valmis kaotama: Hasartmängud ei ole tulutoov viis raha teenimiseks. See on puhtalt meelelahutuseks. Enne kasiinopõrandale minekut otsustage, kui palju raha te saate endale mugavalt lubada, et mängida (see tähendab: kaotada igavesti), ja siis jääge selle juurde. Võtke sularaha välja ja jätke oma pangakaart hotellituppa. Ärge kunagi võtke rohkem raha välja, et saada tagasi see, mida olete kaotanud. Looge endale piirid. Kui te ei saa endale mugavalt lubada kaotamist, ärge mängige. Vabandage. Hasartmängud ei ole mõeldud selleks, et päästa inimesi, kellel on õnne.

Kuumad seeriad ei kesta: Kui sa võidad ja sul on rohkem raha, kui sa alustasid, siis mõtle lõpetamise peale. Lõpuks lõpeb sinu kuum seeria ja sa vaatad oma žetoonide peale, imestades, kuhu kõik need võidud läksid.

Lõpetuseks soovitan teil uurida mängijate preemiaid ja stiimuleid, mida pakub kasiino, kus te mängite. Need programmid ei maksa sageli midagi, et nendega liituda, kuid nad võivad teenida sulle swag’i, tasuta hasartmängukrediiti, tasuta sööki ja isegi tasuta majutusi väga kena sviitides. Sa kulutad juba raha mängimiseks, seega võid neid programme sama hästi ära kasutada. Otsi klienditeenindusletist või küsi kellegi käest kassas.

Valige õiged mängud

Sõltuvalt sellest, millistest kogemustest olete huvitatud, on mõned mängud paremad mängida kui teised. Kas sa tahad tegelikult kasutada oskusi, et proovida raha võita? Või tahad lõõgastuda ja tasuta kokteile lonksutada? Kas sa tahad tunda kasiinomärkide raskust oma käes? Või tahate pigem vaadata masinat, mis uhkeldab silmatorkavate efektide ja helidega?

Kui soovid võita, peaksid valima mängud, mis mõlemad nõuavad teatavat osavust ja ei jäta sind liiga kiiresti paljaks ja pennideta. Mängud, millel on parimad koefitsiendid mängijatele, kes tegelikult oskavad mängida (või väiksema maja servaga), on järgmised:

 • Blackjack (ühekorruseline, kui see on olemas)
 • videopokkeri (soovitan “Double Bonus” või “Double Double Bonus”)
 • Craps (mõned panused)
 • Baccarat

Kui aga soovid lihtsalt mõnusalt lõbutseda mõne kergesti õpitava mänguga, siis soovitan neid:

 • Mänguautomaadid (märkus: penny-töökohad ei maksa ainult ühe sendi eest)
 • Rulett (Euroopa rulett on veidi paremate koefitsientidega)

Keno

Mänguautomaatide mängimise ajal võite napsata ringi tiirutavatelt teenindajatelt tasuta kokteile (alati andke jootraha). Rulett on lauamängudest kõige lihtsam – panustage lihtsalt sellele, millele teie arvates väike valge pall maandub, näiteks paarituile, paarilistele, punasele, mustale või kindlatele numbritele (tõenäosus 37:1). Ootuste tõenäosus on peaaegu 50/50, kui mängid paarituid, paarilisi, punaseid ja musti, nii et see on üsna lõdvestunud. Lõpetuseks, keno on mõeldud selleks, et seda saaks mängida samal ajal, kui sa võtad kokteili, vaatad televiisorit, suitsetad sigaretti või mängid muid mänge. Te valite mõned numbrid ruudustikust, panustate ja ootate, kas teie numbrid ilmuvad. Mõelge sellest kui väga väikesest loteriist.

Tunne reegleid ja õpi põhistrateegiaid

Kui sa närvitsed sellise lauamängu nagu blackjack mängimise üle, alusta eespool mainitud lihtsatest asjadest ja omandage tunnetus panuste tegemisest. Seejärel, kui oled valmis, liigu edasi keerulisemate mängude juurde. Enne kui istud suurte panustega laua taha, võta aga kõigepealt aega mängu õppimiseks.

Internetis on lihtne leida hasartmänguõpetusi, näiteks see blackjack’i õpetus või see craps’i õpetus. Kiire Google’i otsinguga leiad hõlpsasti hulgaliselt juhendeid, kuidas mängida, samuti täiustatud strateegiaid oma tõenäosuse suurendamiseks – sellised saidid nagu Wizard of Odds. Kui sul ei ole aega enne mängupõrandale minekut uurida, siis pole ka see probleem. Otsi madala panusega laud, kus on väike minimaalne panus, näiteks blackjackilaud 5 dollarit käe kohta (sõltuvalt kasiinost ja õhtust võib 10 dollarit olla madalaim, mida leiad).

Astu laua juurde ja ütle diilerile, et soovid mängida, kuid ei tea, kuidas. Nad õpetavad sind hea meelega ja võivad sulle isegi näidata, kuidas õigesti mängida, kui sa küsid. Näed, diilerid teenivad suure osa oma rahast mängijate vihjete kaudu, seega on nende huvides, et sul läheks hästi. Nad tahavad, et sa võidaksid, et sa saaksid neile raha anda! Kõige parem on seda teha siis, kui laud on tühi, et sa ei aeglustaks teiste mängimist, kuid enamik inimesi on mõistvad või lähevad teise lauda.

Järgige kasiinoetiketti

Mängimise ajal tuleb teile ainult kasuks, kui olete positiivne, lahke ja lugupidav patroon – isegi siis, kui kaotate suurelt. Diilerid on teiega sõbralikumad, kokteili teenindajad tulevad rohkem teie laua juurde ja teised mängijad hindavad seda. Mulle on diilerid andnud iga käe puhul nõu, et aidata mul võita, kokteili teenindajad on toonud mulle topeltkaupa ühekaupa asemel ja ma olen saanud teiste mängijatega palju naerda, sest ma ei ole olnud jerk, ja kõik see on tingitud sellest, et ma ei ole jerk. Kui sa ei saa kaotada natuke raha ja olla samas korralik inimene, siis ära mängi.

Lisaks sellele on mõned põhilised kasiinoreeglid, mida peaksite järgima:

 • Ära kunagi istu lauas, kui sa ei kavatse mängida (ei mingit chillimist ja oma sõbra mängimise jälgimist).
 • Ja oodake, kuni käsi on lõppenud, enne kui istute lauda.
 • Ära kunagi võta lauas istudes telefoni välja. Nad karjuvad sulle peale.
 • Ära puuduta oma panust, kui oled selle teinud ja käsi/spinni vms. on jagatud.
 • Puudutage oma kaarte ainult ühe käega.
 • Ärge puudutage oma võidud enne, kui diiler on need teie ees kokku lugenud ja teie poole lükanud.
 • Ärge kunagi pidurdage mängu, et käituda nagu hooti (ärge puhuge täringutele, hüpake ringi või üldiselt käituge nii, nagu teeksite midagi vähegi olulist).
 • Andke diilerile alati regulaarselt jootraha, andes talle kas žetooni ja öeldes selgelt “See on teie jaoks” või tehes talle panuse. Ärge kunagi püüdke anda neile jootraha sularahas, vaid ainult žetoone.
 • Andke alati jootraha oma kokteilioperaatoritele. Ma annan neile iga kord, kui nad tulevad, 1-5 dollari suuruse žetooni.
 • Neid reegleid järgides ei pruugi te ikkagi raha võita, kuid te ei satuks hätta ja teil on palju parem olla.

Tea, millal lõpetada

Hasartmängud võivad tekitada sõltuvust, seega tuleb võtta ettevaatusabinõusid ja teada, millal on aeg lõpetada. Näiteks tasuta kokteilid on suurepärased, kuid kasiinol on põhjus, miks ta neid sulle annab. Ärge laske liiga palju alla ja ärge muutuge oma panustega hoolimatuks.

Samuti ära kunagi jaga oma kaotusi. Arvata, et sul võib äkki jälle õnne olla ja kaotatud raha tagasi saada, on “mänguri eksitus”. Sa hakkad uskuma, et sul on oodata suurt võitu ja et võid kogu oma raha tagasi saada, kui lihtsalt paned veel raha sisse. Kahjuks ei toimi see nii. Niipea, kui sul hakkavad tekkima mõtted “Kui ma vaid veidi kauem mängiksin…”, lõpeta kohe.

Lõpetuseks, väldi “mänguri enesekindlust”, mis tekib siis, kui oled üleval, mängid võiduga või oled kuumas hoos. Sa hakkad mõtlema: “Võib-olla peaksin ma rohkem panustama, kuna mul läheb nii hästi” ja “Muidugi, ma võiksin ära minna rohkemaga, kui ma alustasin, aga võib-olla peaksin selle läbi vaatama…”. Halb mõte. Lõpeta, kui oled veel ees. Minu isiklik reegel on, et kui ma olen 50% rohkem panustanud kui alustasin, võtan need žetoonid ja panen need taskusse, et nendega enam mitte mängida. Siis mängin välja kõik võidud, mis mul veel alles on. Kui mul läheb jätkuvalt hästi, jätkan iga 50% taskusse panemist, kuni mu õnn saab otsa. Sellise seadistuse puhul lahkun ma alati pisut suurema summaga, kui ma alustasin – kui mul on õnne.