June 22, 2024

Hasartmängude mängimine kasiinodes üle kogu riigi võib anda teile aimu, mis on kogu see melu, kuid kui te plaanite mängida hasartmänge Vegases, siis hüppate suurde liigasse. Igas hotellis on lõputud read mänguautomaate ja laudu, mis võib olla esmakordselt mängijatele üsna üle jõu käiv. Siin on peamised punktid, mida pead teadma enne hasartmängude mängimist Vegases. Järgige neid ja te olete profi niipea, kui jõuate kasiinopõrandale. Ja kui oled valmis, siis võta osa meie viktoriinist siin, et teada saada, milline ideaalne Vegas’i kasiinomäng on sinu jaoks õige!

Esmakordselt Vegasis mängimise nõuanded

Ärge laske end hirmutada

See võib tunduda ilmselge, isegi mittevajalik nõuanne, kuid sa näed ise, miks see on oluline, kui astud jalga Vegas’i kasiinodesse. Heledad tuled ja laudade taga istuvate mängurite rohkus võivad panna sind jooksma klubidesse raha kulutama, selle asemel, et proovida. Tundub, et inimesed teavad täpselt, mida nad teevad, kuid see ei ole tegelikult nii. On palju mängijaid, kes ei tea üldse, kuidas strateegiliselt mängida, ja kaotavad raha, kui sa neid vahid. Ära lase end kogu sellest hoopistükist hirmutada, hüppa lihtsalt sisse ja lõbutsege.

Õppige ära mängud, mida soovite mängida

Üks samm, mis kindlasti vähendab teie ärevust, kui istute laua või mänguautomaadi taha mängima, on teadmine, kuidas mängida. Valmistage end juba enne reisile minekut ette, mängides koos sõpradega mittestressiivses keskkonnas. Uurige strateegiaid ja näpunäiteid iga mängu kohta, mis teid huvitab, ja nii tunnete end kindlalt, kui olete reaalselt panustamas.

Piirake oma kaotusi

Kuigi kõiki neid näpunäiteid on hea rakendada, on kahjude piiramine vaieldamatult kõige olulisem neist. Hasartmängude põnevus võib olla nii sõltuvusttekitav, et teil on kiusatus mängida üle selle, milleks teie pangakonto on varustatud. Sellepärast peate minema, teades oma piire. Seadke range eelarve ja pidage sellest kinni. Ärge kunagi mängige laenatud rahaga ja ärge püüdke kaotusi korvata, jätkates mängimist, sest see lõpeb tõenäoliselt veel rohkemate kaotustega. Kogu asja mõte on lõbutsemine, seega ärge rikuge seda ära, kui te end ära veate.

Hangi oma tasuta kingitused

Kui mängid Vegases, on suur tõenäosus, et seal on tasuta jooke, suupisteid ja preemiaprogramme, mida saad ära kasutada. Kõigepealt käsitleme preemiaprogramme. Enamiku kasiinode puhul võite võtta paar minutit, et registreeruda preemiaprogrammiga, mis võimaldab teil saada eksklusiivseid soodustusi. Sõltuvalt sellest, kui palju sa kulutad, võid teenida tasuta ööbimisi kasiino hotellis, tasuta sööki ja boonusžetoone rohkemaks mängimiseks. Miks mitte haarata mõni neist tasuta soodustustest, kui plaanid niikuinii raha kulutada?

Lisaks preemiaprogrammidele jagatakse mängimise ajal ka tasuta suupisteid ja jooke. See on kasulik kasiinole, sest see meelitab inimesi kauem mängima, kuid see on ka sinu jaoks suurepärane. Kui otsustate end hellitada, andke kindlasti ettekandjatele jootraha, et saada paremat teenindust kogu oma viibimise ajal.

Kasiino etiketi tundmine ja järgimine

Viimasena, kuid mitte vähemtähtsana, tagage, et teie hasartmängukogemus Vegases kulgeks tõrgeteta, järgides kasiinode põhilisi etikettnõudeid. Kui te ei ole teistes kasiinodes juba märganud, siis on olemas konkreetsed käitumisjuhised ja -keelud, mille järgimata jätmise korral näete kas professionaalina või täieliku jonnina välja. Siin on mõned, mida meeles pidada:

Jäta fotod vahele

Enamik kasiinosid ei suhtu hea meelega sellesse, et inimesed mänguplatsil fotosid pildistavad, isegi kui sa just tohutut jackpotit võitsid. Vältige turvameeste poolt noomimist ja hoidke selfisid oma muude Vegas’i seikluste jaoks.

Lülita oma telefon välja

Sul ei tohiks selfie’de tegemisega algul probleemi olla, sest tegelikult on kasiinode etikett, et lülitad oma telefoni välja ja ei võta seda mängu ajal välja. Seda peetakse ebaviisakaks ja segab teisi mängijaid, kes üritavad keskenduda. Kui telefoni väljalülitamine tundub liigne, siis veenduge, et te vähemalt vaigistate selle. Astuge lahkesti hetkeks lauast eemale, kui teil on vaja seda kasutada.

Käsitsege oma žetoone

Teatud mängude, näiteks ruleti puhul annab diiler teile teist värvi žetoone kui teistele. Pea meeles oma värvi ja seda, kuhu sa need panustamiseks lauale asetada pead. Ärge kunagi liigutage ega eemaldage žetoone ruleti või blackjacki käe ajal ja kindlasti ärge puudutage teiste mängijate žetoone.

Riietuge korralikult

Enne igasse kasiinosse saabumist uurige kindlasti riietumiskoodeksit, sest neil on erinevad standardid. Enamiku kasiinode puhul on vabaaja riietus korras, kuid mõnes nõutakse kokteilikleiti ja kraega särki. Et säästa end hotellituppa tagasi minekut, riietu pigem riietuma, kui sul on kahtlusi riietumiskoodeksi suhtes.

Andke alati nõu

Nii nagu baaris või restoranis annate jootraha teenindajale, ärge unustage ka diilerile jootraha anda. Põhiline suunis on vähemalt 5 dollarit tunnis või pool teie minimaalsest panusest iga tunni kohta. Andke jootraha žetoonidega, mitte sularahaga, ja teid koheldakse hästi laudades, kus te otsustate mängida. Lisaks sellele peavad mõned inimesed jootraha õnnesooviks.